Po úspěšné premiéře našeho společného programu Šmoldasův drzý jazzyk v Musilce (23.ledna 2019) si nás paní pořadatelka hned objednala na další termín, shodou okolností přesně za rok. 

Na obrázku může být: 5 people , including Štěpán Štrupl and Dušan Vančura, people smiling , beard a text

Stejně jako vloni i letos zahajuje Antikvartet novou sezónu v Brně v kulturním domě Omega, všeobecně zvaném Musilka. A stejně jako vloni hrajeme společný pořad s otcem a synem Šmoldasovými. Před rokem bylo vyprodáno, co letos? Už se na vás těšíme, Brňáci!

Kulturní středisko Omega - Koncerty a divadla na Musilce

Šmoldasův drzý jazzyk

Čt 23. 01. 2020

19:00

Cena: 320,- (1. až 10. řada), 280,- (od 11. řady dozadu + balkon) Kč
Cena v předprodeji: 320,- (1. až 10. řada), 280,- (od 11. řady dozadu + balkon) Kč

otec a syn Šmoldasovi

ANTIKVARTET Dušana Vančury

nový pořad s Ivo Šmoldasem, jeho synem Liborem, výborným jazzovým kytaristou a příjemným čtyřhlasým hudebním seskupením, jehož zakladatelem a uměleckým vedoucím je dlouholetý člen Spirituál kvintetu - zpěvák, kontrabasista a textař Dušan Vančura 

Inteligentní humor PhDr. Ivo Šmoldase.

Dvě hodiny naprosté improvizace. Buďte ve střehu s jakou myšlenkou zase přijde a rozvine do "řehtatelna".

Vyprávěnky krásně doplňuje čtyřhlasé zpívání vynikajícího hudebního tělíska s názvem "Antikvartet", který založil a vede známý zpěvák, kontrabasista a textař Dušan Vančura, dlouholetý člen legendární skupiny "Spirituál kvintet", a kytarista Libor Šmoldas.

Libor Šmoldas patří přes svůj mladý věk mezi stálice české jazzové scény. Vystupuje, natáčí a učí s mezinárodními jazzovými hvězdami a je všeobecně hodnocen jako jeden z nejlepších jazzových kytaristů