Upoutávka pořadatele:

Koncert Antikvartetu v kostele sv. Mikuláše

Na záchranu zámku pořádáme nejen festival, ale také koncerty v kostele sv. Mikuláše v Čečovicích. Tento kostel je ukázkou unikátní cihlové gotické stavby a koncerty v něm jsou naprosto úžasné. Takto nás přijeli podpořit již p. Hudeček, p. Hutka, Š. Rak, Spirituál kvintet, pi. Demeterová, pi. Budweiserová a plno dalších, kterým jsme  nesmírně vděčni. A v neděli 1. října od 14 hod. se můžete také těšit na koncert Antikvartetu, v jehož čele je Dušan Vančura ze Spirituál kvintetu, tudíž o repertoáru nemůže být pochyb. Velice se vážíme toho, že nás přijedou podpořit, na jejich stránkách je moc pěkná pozvánka na tuto akci. http://www.antikvartet.cz/index.php/8-terminy/45-nedele-10-zari-cecovice-u-holysova.

Všichni jste srdečně vítáni.

Plakát Čečovice verze 1zm


Charitativní koncert Antikvartetu, veškerý výtěžek bude věnován opravě čečovického zámku, zejména pak vstupní brány. Až bude opravená, budeme všichni čumět na nová vrata.

Čečovice vrata

Koncert pořádá Český svaz ochránců památek a hlavně obětavá  paní Mirka Šusová, která se o renovaci a údržbu čečovického zámku nezištně stará a která taky koncert vymyslela. Slíbila, že něco napeče, čímž nás definitivně zlomila. Víme ze zkušenosti, že vždycky všechno záleží na jednom člověku, který v dané lokalitě vykonává bohulibou činnost. Žádná sebehonosnější organizace nezmůže tolik, co umíněný a ušlechtilý jedinec, v tomto případě dvojice matky a syna. Naše hluboká úcta a uznání!

Koncert proběhne v místním kostele sv.Mikuláše ve 14 hod.

Čečovice kostel sv.Mikuláše

Místo konání koncertu - gotický kostel sv. Mikuláše v Čečovicích.