V budově bývalého Středního odborného učiliště a závodu na výrobu výpočetní techniky Aritma (odtud nový název LaRitma) se město Aš rozhodlo vybudovat multifunkční objekt, který bude využíván pro všestranné kulturní a vzdělávací účely. Od 12.12.2014 se tak v těsném sousedství Ašské radnice, sochy M. Luthera a náměstí J. W. Goetha nachází nové kulturní centrum s vinárnou, hudebním a divadelním sálem. 

V pátek 4.5.2018 od 19.00 hodin jsme pro Vás připravili komponovaný pořad "Muzika s vůní botanické zahrady" s Dr. Václavem Větvičkou a vokální skupinou Antikvartet Dušana Vančury.

RNDr Václav Větvička - botanik, spisovatel a popularizátor vědy je české veřejnosti znám jako vyhledávaný odborník v televizních pořadech (Receptář, Kouzelné bylinky). Málokdo však ví, že je rovněž skvělým vypravěčem humorných historek. V každém případě, zažijete Dr. Větvičku, jak jej neznáte.

Antikvartet - Dušana Vančury. D. Vančura je dlouholetý člen Spirituál kvintetu, kde působí jako zpěvák, textař a aranžér a věnuje se i vlastní tvorbě. (Kocábka, Batalion, Válka růží a mnohé další). Antikvartet je seskupení, jehož hudba zasahuje širokou oblast od renesance až po současnost. V pořadu uslyšíte jak klasiku, tak lidové písně, balady, spirituály až po skladby Beatles.

Upozornění: na poslední komponovaný pořad (Šmoldas - Štross) bylo VYPRODÁNO. Zajistěte si tady vstupenky včas. 

vetvicka

LaRitma Aě budova

Zrekonstruovaná budova bývalého n.p.  ARITMA

uvod laritma 04

Divadelní sál