O NÁS

Zuzana Vančurová

(zpěv, kytary, flétny, perkuse) 

Zuzanka je uměleckou vedoucí a srdcem Antikvartetu. Kvartetu vaří, celou kapelu zásobuje vlastními bylinnými elixíry a vůbec se stará o veškeré pohodlí všech členů, včetně toho hudebního. Rozděluje nám příslušné pěvecké party a sama si bere ty nejtěžší.

Tomáš Vávra

(zpěv, kytara, housle, perkuse) 

Hudební svět není pro Toma cizí. Můžete ho vídat na muzikálových pódiích a v jiných hudebních uskupeních. V Antikvartetu je benjamínkem a rychle se stal miláčkem publika. Díky jeho výšce si holky konečně můžou vzít podpatky a necítit se povýšeně. Snad nikdy ho neuvidíte ve špatné náladě.

Magdalena Jungwirthová

(zpěv, perkuse) 

Madlenka je hnacím motorem skupiny. Stará se o to, aby byl Dušanův odkaz v podání Antikvartetu dobře viditelný. Zbývajícím členům dokáže rozdávat úkoly stejně dobře jako svým žákům ve škole. Na cédéčka se podpisuje převážně červenou fixou.

Jiří Mašek

(zpěv, kytary, baskytara, zvuk) 

Původně studovaný fotograf, v současnosti profesí zvukař, je největším puntičkářem ze všech členů A4. Bez přísunu jídla vydrží 48 hodin. Při takové kombinaci vlastností kapitána si ostatní členové moc neodpočinou. S Jirkou je ale každá práce radost a tak si prostě ani nevšimnete, jak rychle šestihodinová zkouška utekla.

Bývalí členové

Dušan Vančura

Zakladatel původního i obnoveného Antikvartetu, který nikdy nepřestane být duchovním otcem kapely. 

Aktivní člen Antikvartetu v letech 2013-2020

Štěpán Štrupl

Zpěvák, perkusista, trumpetista a pianista. 

Sbormistr pěveckého sboru Smetana Jindřichův Hradec a umělecký vedoucí vokální skupiny X-tet.

Aktivní člen Antikvartetu v letech 2013-2020